Polecamy

LogowanieFacebook 

Szkoła rodzenia Kraków

Szkoła Rodzenia Kraków usytuowana przy ulicy Grzegórzeckiej 12/VIII (na przeciwko Hali Targowej) zaprasza na zajęcia przyszłych rodziców, którzy oczekują na narodzenie swojego potomka. Prowadzimy warsztaty , które dostarczają wielu ważnych informacji i uczą nabywania umiejętności m. in. w pielęgnacji i opiece nad dzieckiem.

Szkoła Rodzenia Kraków Bobaskowo jest miejscem stworzonym dla kobiet, którym pomagamy w odpowiedni sposób przejść przez poszczególne etapy związane z macierzyństwem. Uczymy opanowania skutecznych technik, które umożliwiają powrót do formy po porodzie i radości z opieki nad maleństwem. Warsztaty prowadzone są z aktywnym udziałem uczestników. Osoba towarzysząca jest mile widziana (partner, siostra, przyjaciółka, itd.).

Szkoła Rodzenia Kraków Bobaskowo posiada wnętrza w których można się przyjemnie zrelaksować. Dbamy o przyjazną atmosferę, a osoby prowadzące chętnie i wyczerpującą udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania padające ze strony przyszłych rodziców. Pragniemy poinformować, że już na pierwszym spotkaniu za pomocą wizualizacji narysujecie portret swojego dzidziusia na brzuszku mamy, dlatego też zachęcamy do zabrania ze sobą aparatu, by móc uwiecznić ta chwilę.

Szkoła Rodzenia Kraków Bobaskowo powstała z chęci współpracy i uświadamiania Kobiet oraz ich Rodzin na temat przebiegu porodu, połogu, a także opieki nad Niemowlęciem w pierwszych miesiącach jego życia. Zdajemy sobie sprawę, jak jest to ważny i znaczący moment w życiu każdej kobiety.

Szkoła Rodzenia Kraków proponuje Parom dogodne terminy, szczegółowy rozkład zajęć wraz z cennikiem został zamieszczony na stronie naszego serwisu, do którego odwiedzenia serdecznie zachęcamy.